Team
Onderwijs
Ramona Frenk
Schoolleider
Werkdagen:
Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
Charlie
Schoolhond
Werkdagen:
Dinsdag en donderdag
Tessah van Hooijdonk
Kwaliteitscoördinator
Werkdagen:
Maandag, dinsdag en donderdag
Bianca van den Broek
Schoolcoördinator / Kwaliteitscoördinator
Groep 7, maandag en dinsdag.
Ambulant, woensdag, donderdag en vrijdag
Werkdagen:
Maandag t/m vrijdag
Marleen Bardoel
Brede schoolcoördinator
Marleen Kokke
Administratief medewerker
Werkdagen:
Woensdag
Marieke Heldens
Leerkracht
Groep 1/2A
Werkdagen:
Maandag en dinsdag
Eefje Peters
Leerkracht
Groep 1/2A
Werkdagen:
Woensdag t/m vrijdag
Marijke Gras
Leerkracht
Groep 1/2B
Werkdagen:
Maandag t/m donderdag
Rachel Tiemessen
Leerkracht
Groep 3
Werkdagen:
Maandag, dinsdag en woensdag
Jill Megens
Leerkracht
Groep 3
Werkdagen:
Woensdag, donderdag en vrijdag
Desiree Hoppenbrouwers
Leerkracht
Groep 4
Werkdagen:
Maandag t/m vrijdag
Sanne van den Bergh
Leerkracht
Groep 5
Werkdagen:
Maandag t/m vrijdag
Niek Gerrits
Leerkracht
Groep 6
Werkdagen:
Maandag t/m vrijdag
Marleen Verkaaik
Leerkracht
Groep 7
Werkdagen:
Maandag t/m vrijdag
Lotte Henderik
Leerkracht
Groep 7
Werkdagen:
Woensdag, donderdag en vrijdag
Mijke Strik
Leerkracht
Groep 8
Werkdagen:
Maandag, dinsdag en donderdag
Bryan Peters
Onderwijsassistent
Groep 1 t/m 8
Werkdagen:
Maandag t/m vrijdag
Sam Wessel
Gymdocent
Groep 3 t/m 8
Werkdagen:
Dinsdag en donderdag
Mitchel Eelman
Leerkracht
Werkdagen:
Donderdag en vrijdag
Koos van Wamel
Schoonmaak
Werkdagen:
Maandag t/m vrijdag
Jacqueline Pijman
Conciërge
Werkdagen:
maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
Maaike van Os
Remedial teacher
Werkdagen:
Dinsdag en vrijdag
Marion Jacobs
Remedial teacher
Werkdagen:
Dinsdag en vrijdag
Frank van de Loo
Vrijwilliger
Werkdagen:
Maandag
Lia van Ekeren
Vrijwilliger
Werkdagen:
Woensdag
Opvang
Sandra Soyer
Overblijf coördinator SOOS
Werkdagen:
Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
Patricia
Overblijf coördinator SOOS
Werkdagen:
Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
Suzette Didden
Pedagogisch medewerker
Peutergroep en BSO
Werkdagen:
Maandag, dinsdag en donderdag
Daphne van den broek
Pedagogisch medewerker
Peutergroep
Werkdagen:
Maandag, woensdag, donderdag en vrijdag
Linda Liebregts
Pedagogisch medewerker
Peutergroep
Werkdagen:
Dinsdag, woensdag en vrijdag
Kimberly Heeren
Pedagogisch medewerker
Kinderdagverblijf
Werkdagen:
Maandag en donderdag
Yvette Yeboah
Pedagogisch medewerker
Kinderdagverblijf
Werkdagen:
Dinsdag en woensdag
Anne Khamal
Pedagogisch medewerker
Kinderdagverblijf
Werkdagen:
Maandag t/m woensdag
Melline Buijs
Pedagogisch medewerker
Kinderdagverblijf
Werkdagen:
Woensdag en donderdag
Demi Bilderbeek
Pedagogisch medewerker
Kinderdagverblijf
Werkdagen:
Dinsdag en vrijdag